Úterý, 27 února, 2024

/

Nová řada termostatů Siemens

Komunikuje a šetří energii.

Nový tenký a hladký design

Tloušťka pouhých 25 mm. Hladký povrch s dotykovým ovládacím kolečkem bez použití klasických tlačítek zabraňuje usazování prachu a nečistot na povrchu a umožňuje čištění i za pomoci dezinfekčních přípravků s obsahem alkoholu.

Rychlá instalace a uvedení do provozu

Nastavení mobilní aplikací PCT Go využívající technologii NFC. Nastavení je hotovo za pár minut bez nutnosti vybalení termostatu z krabice. Nastavení parametrů lze přes PCT Go stahovat, archivovat a kopírovat do dalších termostatů.

Univerzální řešení pro řízení místností

O energetickou účinnost se může postarat sám uživatel jediným dotykem tlačítka zeleného lístku. Široký výběr předinstalovaných aplikací a flexibilní řídicí výstupy (ON/OFF, PWM, DC 0…10V, 3-bod). Volba napájecího napětí AC 230V nebo 24V přepínačem. Komunikace otevřeným protokolem KNX umožňuje začlenění do řídicích systémů budov.

RDG2..KN je ideální pro většinu komerčních budov včetně škol, kanceláří, penzionů a hotelů, kde slouží jako prostorový regulátor pro řízení fan-coilových jednotek, topných/chladicích stropů, jejich kombinací s radiátory a podlahovým topením nebo pro ovládání tepelných čerpadel. Má vestavěný snímač teploty a relativní vlhkosti.


Ovládání topení prostorovými termostaty je pohodlná možnost, jak nastavovat teplotu v bytě.